YENİ SİTEMİZ YOLDA

Turkish Dope olarak;

Sitemizin yeni sürümü üzerinde çalışıyoruz.
Bu arada bizim ile alakalı detaylı bilgi için :

Yiğit Özkan Copyright © 2018

ERCAN ERDEM:

Turkish Dope ekibi olarak Sanata yeni bir anlayış getirmek üzere, bize inanan, güvenen ve sanatını yaşam biçimine dönüştüren kendi dalında uzman kadromuz ile kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktayız.

Birlikte yol aldığımız sanatçıların kariyerlerinde rehberlik yapmanın yanı sıra yapımcı, yönetmen, dansçı ve müzisyen’den oluşan sac ayağının dengesini korumak adına, sanatçı’nın hakları kadar, her türlü yükümlülüğünün de farkında olup, taraflar arasında karşılıklı saygı ve güvenin korunmasında özveri ile çalışarak, kendi menajerlik anlayışımızı oluşturduk.

Sanat kişi’nin kendi iç dünyasını ve hayal gücünü yansıttığı bir dildir, bizlerin misyonu kendimizi bu dilde en iyi şekilde ifade edebilmek ve genç yeteneklerin de kendini ifade edebilmesi için gerekli imkanları sağlayarak profesyonel sanat anlayışını bir adım daha ileriye götürmektir. Kendimizi daha iyi ifade edebilmek için gelişime sonuna kadar açık kadromuz ile dilimizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz.

Yaptığımız işin büyük bir puzzle’ın önemli bir parçasını oluşturduğuna inanıyoruz. Büyük resmi görebilmek, mesajı doğru iletebilmek için tüm parçaların doğru yerlerine yerleştirilmesi gerekir. Ve doğru seçimler başarılı işlerin önkoşuludur.

Bugün sanat dünyasındaki yolculuğumuza, ilk adımı attığımız anki heyecan ve azmimizle devam ediyoruz.

Facebook ! Konum
Turkish Dope Ekibimiz