Birlikte Dans Edelim

Sende Bize Katıl

Temel hareketler, Teknikler ve Güncel Parçalara hazırlamış olduğumuz koreografiler ile hem gördüğünü hızlı bir şekilde öğrenebilen bir Dansçı, Hem de kendine özgü bir stile sahip nitelikli bir Dansçı olabilirsin!

Hayallerine Giden Yoldayız

Sahnelere Adım At

Dalında Uzman Koreograflarımız ve geniş Dansçı kadromuzla her yıl onlarca organizasyonda yer almakta ve Sanatımızı sergilemekteyiz. Ürün lansmanları, Kongreler, Açılışlar, Festivaller, Müzik videoları, Reklam ve Filmlere hizmet vermekte olan Castımız ile ilgili görseller için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Flying Beyond

Biz Kimiz?.

Bizler; Sanata yeni bir anlayış getirmek üzere kurulmuş, bize inanan, güvenen ve Sanatını yaşam biçimine dönüştürmek isteyen herkes ile paylaşımdan ödün vermeden ilerlemeye yönelik kurulmuş bir Dans Topluluğuyuz.

Birlikte yol aldığımız Sanatçıların ve Öğrencilerimizin kariyerlerinde rehberlik yapmanın yanı sıra, Sanatçı’nın ve öğrencinin hakları kadar, her türlü yükümlülüğünün de farkında olup, taraflar arasında karşılıklı saygı ve güvenin korunmasında özveri ile çalışarak, kendi eğitim ve menajerlik anlayışımızı oluşturduk. Yaptığımız işin büyük bir puzzle’ın önemli bir parçasını oluşturduğuna inanıyoruz. Büyük resmi görebilmek, mesajı doğru iletebilmek için tüm parçaların doğru yerlerine yerleştirilmesi gerekir. Ve doğru seçimler başarının önkoşuludur. Bugün sanat dünyasındaki yolculuğumuza, ilk adımı attığımız anki heyecan ve azmimizle devam ediyoruz.

Yaratıcı olmak için

takım çalışması

Nitelikli bir Eğitim Programı

Dans Eğitimleri

Müzikalite, Hissiyat, Dans Temelleri ve Koreografi algısı Eğitimimizin temel yapı taşlarıdır.

Hip-Hop, Urban Dance, Popping, Locking, House ve temel bale tekniği öğreneceğiniz bu eğitim programının sonunda Hem kendine ait Dans stilini oluşturmuş, hem de koreografi algısı yüksek olan nitelikli Dansçılar olacaksınız.

Birbirinden yetenekli Dansçılar

Casting Hizmeti

Birçok Stilde Uzman koreograf ve Dansçı kadromuzla Organizasyonlara hizmet vermekteyiz.

Deneyimli Dansçı kadromuz ile bugüne kadar birçok Organizasyonda yer aldık ve almaya devam ediyoruz.

Konsepte uygun çözümler üretiyoruz

Sahne Bizim İşimiz

Hayal gücümüz ve yılların vermiş olduğu deneyimlerimizi geniş Sanatçı kadromuz ile birleştirerek ortaya muzzam sonuçlar çıkarmak, Hem Organizasyonu yapan markalara, Hem de Seyirciye unutamayacakları bir gösteri deneyimi yaşatmak en büyük önceliklerimiz.

Eğitimlerimiz

Vermiş olduğumu Eğitimleri

Organizasyonlar

Katılmış olduğumuz organizasyonlar

Öğrenmeyi seviyoruz

Fotoğraf Galerisi için tıklayınız

Çözüm Ortaklarımız

Çalışmakta olduğumuz partner kuruluşlar

Temel Dans Eğitimi

Foundations

Eğitimini vermiş olduğumu tüm dans türleri için gerekli temel hareketler ve varyasyonları ile ilgili egzersizler uyguluyoruz. Bu temel hareketler hem dansçı adaylarımızın koreografi algılarını hızlandıran hemde kendilerine özgü stilleirni yaratmadaki yapı taşlarıdır.

Koregrafi Eğitimi

Güncel Parçalara Koreografiler

Birçok türdeki popüler Müziklere sürekli hazırlamakta olduğumuz koreografileri gösterirken bir yandan koreografi üretebilmenin püf noktalarını öğreneceğiniz eğitim türüdür.

Müzikalite ve Hissiyat

Musicality & Feeling

Müzik ile Senkronizasyon ve Hissiyat Eğitimlerimizdeki en önemli noktalardan biridir. Öğrencileirmize figür odakları değil müziğin vermiş olduğu hissiyat ile hareket etmeyi öğretmiş olduğumuz eğitim türüdür.

Eğitmenlerimiz.

Hayatını Sanata adamış genç ve bir o kadar da deneyimli kadromuz ile birlikte her yaş grubuna ve seviyeye uygun eğitimler vermekteyiz.

Sanat kişi’nin kendi iç dünyasını ve hayal gücünü yansıttığı bir dildir, bizlerin misyonu kendimizi bu dilde en iyi şekilde ifade edebilmek ve genç yeteneklerin de kendini ifade edebilmesi için gerekli imkanları sağlayarak profesyonel sanat anlayışını bir adım daha ileriye götürmektir. Kendimizi daha iyi ifade edebilmek için gelişime sonuna kadar açık kadromuz ile dilimizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz.

Ercan Erdem

Eğitmen/Koreograf

Duru Toprak Doğan

Eğitmen

Ön-Kayıt ve Sorularınız için

Hemen
İletişime Geçin!

İletişim.

Mesaj Gönder

Let's Chill